HEALIE®

Jsme HEALIE® a považujeme za velkou čest být součástí prestižní soutěže Czech Golf Miss.

Naše společnost stojí na základech hlubokého respektu k přírodě a pochopení naturálních potřeb našeho těla, duše i mysli. S tímto odkazem vznikla značka HEALIE® přinášející škálu prvotřídních produktů.  Za každým naším krokem se skrývá komplexní proces, který zahrnuje výběr nejlepších surovin, jejich šetrné zpracování s akcentem maximálně zachovat všechny jejich původní benefity, ale i udržitelnost.  Výsledkem jsou pak vždy 100% přírodní a funkční výrobky podporující krásu, pohyb a vitalitu.

S cílem intenzivně podpořit krásu finalistek a jejich půvab i na golfovém greenu, jsme se rozhodli spojit síly. Aby v kráse finalistek nezůstalo nic náhodě, budeme prostřednictvím  HEALIE® dárkového boxu přiživovat během celé soutěže jejich krásu zvenku i zevnitř.  Dárkový box zaujme nejen luxusním balením, prvotřídní čistotou a špičkovou kvalitou s viditelnými výsledky již během prvních týdnů užívání.

Tato cílená výživa a hydratace zaručí nejen půvabnou pokožku, odpočatou pleť, zdravé vlasy, ale i dynamický golfový švih a regeneraci po sportu.

Těší nás, že můžeme být součástí úsilí finalistek a přispět k dosažení krásy a výkonu na jednom místě. Tato spolupráce je pro nás přirozeným rozšířením našich hodnot.

Za HEALIE®, K&V