Tým Czech Golf Miss

Je načase vám přestavit tým CGM, který se bude o dívky v průběhu soutěže starat a pomáhat jim se zdokonalovat v různých oblastech soutěže.

Prvním členem CGM je moderátor a specialista na komunikační dovednosti Petr Vojnar. Petr bude soutěžící vzdělávat v oblasti vystupování na veřejnosti a komunikaci, aby mohly sebejistě představit nejen sebe, ale i soutěž.

O správnou stravu a ideální jídelníčky na míru se postará licencovaná výživová specialistka, CCI koučka a podcasterka Markéta Gajdošová. Markéta je jednou z nejvyhledávanějších nutričních specialistek v Čechách a na Slovensku a momentálně se vzdělává v USA.

V naší soutěži klademe důraz na sportovní a fyzickou zdatnost, proto dalším důležitým členem týmu je fitness trenér Lukáš Kverka. Toho jsme si vybrali díky jeho rozsáhlým zkušenostem v oblasti fitness, mezi které patří i spolupráce s Miss České republiky.

Další odbornicí, která bude o soutěžící pečovat je modelka, podnikatelka a vizážistka Lucie Uxová. Ta je bude nejen líčit na focení a vystoupení, ale s její průpravou se dívky naučí, jak pečovat o svou pleť, jak se správně upravit na různé příležitosti.

Dalším důležitým členem týmu CGM je renomovaný módní fotograf Jiří Šujanský. Jeho práci budou mnozí znát z módních časopisů a reklam. Jiří zvěční krásu a osobitost našich soutěžících a pomůže jim začít budovat jejich vlastní modelingové portfolio.

Protože hezkých vzpomínek není nikdy dost, průběh soutěže bude zachycovat Nešo Matić, fotograf s více než 25letou zkušeností. Nešo se věnuje fotografování golfu, eventů a známých tváří.

Pro moderování semifinále a finále jsme si vybrali nadšenou golfistku, a hlavně moderátorku, kterou znáte z televizních obrazovek, Veroniku Farářovou. Veronika moderovala mnoho pořadů na veřejnoprávních televizích, nyní moderuje především společenské akce, věnuje se golfu a je trenérkou fitboxu.

Posledním, ale neméně důležitým členem je posila obchodního týmu Tereza Radoňová. Ta je majitelkou eventové a hostesingové agentury, a v CGM se bude věnovat péči o sponzory a partnery. Samozřejmě i Tereza je zapálená golfistka. :)